Szanowni Państwo!

Firma L-Atelje Sufity Napinane z Lublina posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i dystrybucji sufitów napinanych. Obecnie aktywnie rozwijamy naszą sieć wpół pracy z partnerami, bo sufity napinane w Polsce przestały już być ekskluzywnymi materiałami dekoracyjnymi. Stały się one dostępne dla każdego, kto robi nawet drobny remont w mieszkaniu. Sufity napinane, produkowane przez naszych ekspertów, sprawiają radość klientom i dają dobre i stabilne dochody monterom. Prowadzimy bezpłatne szkolenia dla partnerów i chętnie dzielimy się wieloletnim doświadczeniem. Poznanie technologii montażu sufitów napinanych pozwoli rozszerzyć zakres Państwa usług i zapewni szybki i stabilny dochód. Poza tym, nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów – aby zacząć pracować wystarczy po prostu nauczyć się techniki montażu.
Sufity napinane są montowane od 50 lat w 120 krajach. W Europie zamontowano ich już 40 mln m². Popularność sufitów dalej wzrasta. Łatwość montażu, trwałość, estetyka, możliwość kreowania indywidualnego projektu – to tylko niektóre zalety, dające przewagę nad tradycyjnymi sufitami, sufitami z karton-gipsu. Cenę za wykonanie montażu sufitu napinanego można porównać do montażu sufitu z gips-kartonu. Sufit napinany służy ok.20 lat i nie wymaga konserwacji, a cały czas wygląda jak nowy. Oferujemy europejskie materiały o różnej fakturze w ponad 100 kolorach.
Eksperci z L-Atelje posiadają wieloletnie doświadczenie w branży produkcji i montażu sufitów napinanych. Opracowany i opatentowany przez nas zupełnie nowy system mocowania pozwala szybko i łatwo montować najbardziej skomplikowane formy. Końcowe wykonanie jest wysokiej jakości. U nas kurs szkoleniowy prowadzony jest za darmo. Gwarancja na nasze produkty to 10 lat.
Współpracując z naszą firmą zyskują Państwo:

1. Działalność w nowym kierunku dekoracji wnętrz bez inwestycji, który daje dobre zyski w krótkim czasie.
2. Podpowiadamy jak umiejętnie łączyć sufity napinane z sufitami podwieszanymi. Pokój z sufitem napinanym wygląda bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Jesteśmy przekonani, że będziecie mieli Państwo wielu zadowolonych klientów.
3. Montaż sufitów napinanych naszą opatentowaną technologią daje dużą przewagę nad konkurencją pod względem technicznym. Wykonując najnowsze projekty są Państwo w stanie zarabiać więcej. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację lub szkolenie w Lublinie. Więcej informacji możecie uzyskać Państwo pod nr telefonu: 514 105 677.
Z poważaniem firma L-Atelje www.l-atelje.com.pl