O sufitach

Zastosowanie

 

Proponowane przez nas Sufity napinane znajdą zastosowanie we wszelkich pomieszczeniach począwszy od dużych obiektów na prywatnym budownictwie kończąc:

 

 • Pływalnie;
 • Prywatne rezydencje (baseny, salony, pokoje, kuchnie, łazienki);
 • Mieszkania (łazienki, kuchnie, pokoje );
 • Szkoły (Sale gimnastyczne, korytarze, sale lekcyjne);
 • Hotele (Recepcje, sale konferencyjne, baseny, pokoje hotelowe, restauracje etc);
 • Zakłady produkcyjne (hale produkcyjne – przemysł spożywczy);
 • Obiekty komercyjne (centra handlowe, salony samochodowe, puby, kluby nocne);
 • Szpitale (sale operacyjne, korytarze, laboratoria, pokoje laboratoryjne);
 • Biura;
 • Banki;
 • Muzea;
 • Galerie.

Ze względu na specyfikację materiału oraz walory wizualne zalecany jest do zastosowania w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności obiektów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SUFITY NAPINANE:

 

System sufitów napinanych, to niesamowite możliwości aranżacji wnętrza, ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Bogata paleta kolorów folii, zarówno błyszczących jak i matowych oraz możliwość wykonania na nich nadruku jest dodatkową inspiracją. Sufity z nadrukiem szczególnie polecamy do pokoi dla dzieci. Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt nowego sufitu. Można tworzyć konstrukcje wielopoziomowe, płaskie, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych.

Montaż sufitu w prostym pomieszczeniu trwa zaledwie kilka godzin, bez kurzu i potrzeby wynoszenia mebli. Po latach, gdyby kolor się znudził, sufit można w prosty sposób zdjąć i założyć nowy, bez potrzeby wykonywania nowej konstrukcji.

Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń nie powoduje ich obniżenia, gdyż montowany jest na profilach przysufitowych o grubości ok. 20 mm.

W suficie napinanym można montować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu.

Sufit napinany utrzymuje temperaturę otoczenia, dzięki temu nie występuje zjawisko skraplania się na nim pary wodnej.

Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomącą wody i dostępnych środków czystości.

Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń.

Sufity napinane można montować we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach: w kuchniach, łazienkach, przedpokojach, pokojach. W obiektach użyteczności publicznej takich jak: baseny, sauny, restauracje, puby, hotele, biura, szpitale, myjnie samochodowe i inne.

Działamy na terenie Lublina, Świdnika, Turki, Jastkowa, Motycza czy Łęcznej.

Zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.